Image0\ Image1\ Image2\ Image3\ Image4\ Image5\

Aktuality

Katalog 2018
Nový katalog průmyslové automatizace  Připravili jsme pro vás nový katalog s nabídkou toho
Hannover Messe 2018 DELTA
Delta roboti na výstavě Hannover Messe 2018 Na výstavě Hannover Messe 2018 v německém Hannove
Ocenění Partner roku 2017
Partner roku 2017 Společnost ProfCom, s.r.o., autorizovaný distributor značky Delta Electroni
 

 

 Provozovna ProfCom, s.r.o., Havlíčkova 822, Kolín  

Společnost ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) byla založena v roce 2006 a od svého vzniku se zaměřuje především na specifické služby v zásobování elektro-mechanickými a elektronickými komponenty. 

Svým zákazníkům poskytujeme spolehlivý servis zejména v oblasti plynulého doplňování zásob „Just In Time“ a svá řešení efektivního zásobování šijeme na míru jejich požadavkům a potřebám. Cílem celého týmu je poskytovat co nejkvalitnější služby, neustále je inovovat a přizpůsobovat dnešní náročné poptávce a moderním trendům.

V roce 2009 jsme významně rozšířili sortiment nabízených produktů a služeb. Spojením s významnou Tchajwanskou skupinou Delta Electronics jsme získali možnost výhradní distribuce produktů průmyslové automatizace, technologií obnovitelné energie, LED osvětlení a elektro-mobility. Výsledkem je velmi komplexní a ucelená nabídka, díky které tak můžeme ještě lépe uspokojovat potřeby zákazníků.

Z naší nové provozovny v Kolíně zásobujeme své partnery globálně z centrálního skladu v denních režimech "Just in time". S pomocí partnerských firem, působících po celém světě, jsme schopni nabídnout kvalitní služby v oblasti vyhledávání komponentů, uskladňování dle výhledů výroby, pravidelných dodávek do výrobních linek ve smluveném množství i čase. Nově nabízíme školení technikům o našich produktech a především lokální (!) záruční a pozáruční servis. Pro naše zákazníky jsme v roce 2011 vybudovali moderní školící a opravárenské centrum přímo v prostorách firmy.

Koncem roku 2011 jsme získali v čínském Wujiangu ocenění nejlepšího partnera roku od firmy Delta Electronics – současné technologické špičky. Velice si vážíme tohoto ocenění, které bylo výsledkem kombinace několika našich zajímavých projektů v oblasti automatizace, obnovitelné energie a úsporného osvětlení. Protože otázka energií je celosvětově velmi naléhavá, rádi bychom v této oblasti působili jako inovátor a drželi krok s moderními technologiemi, které zásadně snižují energetickou náročnost. To je i naším cílem pro budoucí období.

 

Pavel Pospíšil, ředitel společnosti